Сім'я Тепло

Термоплита

Плити призначені для зручного монтажу водяних теплих підлог. Теплонесуча труба укладається між напрямних бобишок, які щільно фіксують трубу. Конструкція плити і властивість пластичності пінополістиролу дозволяє застосовувати труби різних діаметрів. Лінійка, нанесена на поверхні плити, дозволяє легко укладати трубу на потрібній відстані з кроком 50мм відповідно до тепло розрахунків .Між собою плити з’єднуються за допомогою замків, розташованих по периметру плити, утворюючи єдину поверхню для укладання труб. Зворотний бік плити виконана з рельєфом лабіринту, який служить додатковим звуковим бар’єром.

Характеристики

Розрахунок

Листовий
Термоплита
Термодім
Тип
Щільність
Товщина
Площа (м²)
Листів в кубі
м² в кубі
Ціна за лист
Листів
Товщина
Площа (м²)
Ціна за лист
Листів
Ламінація
Площа (м²)
Площа листа (м²)
Ціна за лист
Листів
Тип
Висота (м)
Довжина (м)
Ціна блока
Кількість блоків
Тип
Довжина
Ціна блока
Кількість блоків
Довжина
Ширина
Ціна блока
Кількість блоків
До сплати 0 грн
Замовити

Термоплита - ідеальний помічник в монтажі теплої підлоги.

Водяна тепла підлога – революційна система опалення забезпечує рівномірний горизонтальний прогрів повітря в будь-якому місці кімнати. За допомогою термоплити компанії «Сім’я Тепло» можна надійно фіксувати нагрівальні елементи. Термоплити спеціально зроблені з ребристою поверхнею, саме вона дозволяє щільно укладати трубу.

Пінополістирольні плити для водного теплої підлоги має ряд переваг:

У порівнянні з аналогічними системами теплоізоляції підлог, термоплити «Сім'я Тепло» в два рази економічніше!

Термоплита забезпечує надійну стикування, міцну фіксацію і високу міцність. Можливо укладати труби різними способами, «змійкою» або «равликом» забезпечуючи рівномірне прогрівання в кожній точці статі.
Монтаж плит внахлест виключає контакт цементу з полістиролом. А високий будівельний клас і клас вогнестійкості забезпечує безпеку при монтажі та експлуатації. Під час тривалого періоду експлуатації Термоплита з полістиролу не втратить свою форму і експлуатаційні властивості.

Використовуючи термоплити виробництва «Сім’я Тепло» з полістиролу високої щільності і якості ви отримуєте термін гарантії на матеріал в 99 років!

Технічні характеристики матеріалу

Матеріали найвищої якості досягаються завдяки тому, що на виробництві використовується тільки перевірене сировину.

Термоплита для водяної теплої підлоги нашого виробництва:

Пінополістирольна Термоплита для водного теплої підлоги виготовляється на Україні з сировини відмінної якості і на високотехнологічному німецькому обладнанні.
Замовлення
×
Заказ
×
Замовити
×
Заказать
×