Сім'я Тепло

Пінопласт листовий

Для утеплення та звукоізоляції конструкцій, що не піддаються впливу навколишнього середовища і механічних навантажень, наприклад, горищні приміщення, міжкімнатні перегородки.

Щільність листа

Супер лайт 15
EPS-30 згідно EN 13163

Для теплоізоляції і звукоізоляції конструкцій, які не піддаються впливу навколишнього середовища і механічних навантажень, наприклад, горищних приміщень, міжкімнатних перегородок; кладеться в цегляну кладку, також може використовуватися для зведення тимчасових конструкцій і для утеплення обрешітки, причепів, контейнерів.

Економ 25
EPS-70 згідно EN 13163

Для утеплення стін, підлог, стель, дахів і т.д., найпоширеніша та універсальна марка пінопласту. Дуже добре підходить для зовнішнього утеплення будівель і споруд. При утепленні стін зовнішнім методом плити приклеюють до стіни за допомогою клеїв для пінополістирольних плит, після застигання клею плити додатково жорстко фіксуються спеціальними дюбелями

Стандарт 25
EPS-80 згідно EN 13163
Для утеплення стін, підлог, стель, дахів і т.д., найпоширеніша та універсальна марка пінопласту. Дуже добре підходить для зовнішнього утеплення будівель і споруд. При утепленні стін зовнішнім методом плити приклеюють до стіни за допомогою клею для пінополістирольних плит, після застигання клею плити додатково жорстко фіксуються спеціальними дюбелями.
Профі 35
EPS-120 згідно EN 13163
Застосовується при виготовленні багатошарових панелей в т.ч. залізобетонних, теплоізоляції фундаментів і підземних комунікацій, а так само у всіх місцях, де потрібна підвищена сприйнятливість до механічних навантажень. Плити пінопласту є екологічними, і тому абсолютно нешкідливий матеріал, що дозволяє використовувати його в житлових приміщеннях.
Еліт 35
EPS-150 згідно EN 13163
Застосовується при виготовленні багатошарових панелей в т.ч. залізобетонних, теплоізоляції фундаментів і підземних комунікацій, а так само у всіх місцях, де потрібна підвищена сприйнятливість до механічних навантажень. Плити пінопласту є екологічний, і тому абсолютно нешкідливий матеріал, що дозволяє використовувати його в житлових приміщеннях.
Розмір плит
1000х500мм (0.5 м²)
Товщина плит
20, 30, 40, 50, 80, 100 мм
Об'єм пачки
0.3 м³
Матеріал
інжекція

Розрахунок

Листовий
Термоплита
Термодім
Тип
Щільність
Товщина
Площа (м²)
Листів в кубі
м² в кубі
Ціна за лист
Листів
Товщина
Площа (м²)
Ціна за лист
Листів
Ламінація
Площа (м²)
Площа листа (м²)
Ціна за лист
Листів
Тип
Висота (м)
Довжина (м)
Ціна блока
Кількість блоків
Тип
Довжина
Ціна блока
Кількість блоків
Довжина
Ширина
Ціна блока
Кількість блоків
До сплати 0 грн
Замовити

Пінопласт листовий - екологічний, легкий утеплювач

Виробник «Сім’я Тепло» рекомендує листовий пінопласт як відмінний варіант для термоізоляції. Матеріал ефективно захистить від холоду і сторонніх звуків. Виріб всебічно застосовується при будівництві будівель, споруд і приватних будинків. Ізолятор успішно використовується для утеплення підлог, стін, стель, покрівель, підвальних приміщень та дахів.

Переваги листового пінопласту беззаперечні:

Економія на покупці

Ми є виробниками листового пінопласту, а це значить, що купуючи ізолятор у нас, ви точно не переплатите перекупам! Крім того, виробництво компанії «Сім’я Тепло» засноване на базі німецького обладнання. Всі наші будівельні матеріали найвищої якості з низькою ціною. Пінопласт листовий дозволяє економити тепловтрати. Застосовуючи утеплювач при монтажі тепломережі, можна значно знизити витрати на енергоресурси.

Принципи кріплення пінопласту досить простий

Головне правило – підібрати правильний клей. Як правило використовуються піни, сухі або рідкі суміші. Якщо необхідно підсилити зчеплення матеріалу з поверхнею, можна використовувати комбінований спосіб, при якому поєднуються клейові суміші і дюбелі для кріплення.

Де не рекомендується використовувати пінопласт листової

Щоб матеріал служив багато років не втрачаючи своїх властивостей і форми, потрібно враховувати правила його експлуатації. Ізолятор не можна монтувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і високими перепадами температур, щоб уникнути виділення токсичних речовин і загорання. Не рекомендується утеплювати віконні відкоси і комбінувати ізолятор з дерев’яним або металевим профілем в приміщеннях. Також не варто проводити роботи з пінопластом без подальшого покриття штукатурним шаром.

Замовлення
×
Заказ
×
Замовити
×
Заказать
×